Depolama

on-kutu4Şahinler nakliyat her müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre kaliteli hizmet olanaklarını ayaklara kadar sunmada profesyonel hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyulan ev ve ofis eşyası depolama hususundaki depolama işlemlerini son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız yılların deneyimlerine sahiptir. Her müşterisine ayrı bir titizlik ile yaklaşım gösteren firmamız ekonomik fiyat seçeneklerinin yanı sıra alternatif ödeme imkanlarını da ayağınıza kadar getirebilmektedir. Firmamıza ait son derece geniş antrepolarımızda eşyalarımız son derece kaliteli imkanlarla depolanabilmektedir. Nem ve rutubete karşı koruma gerçekleştirdiğimizden bize güvenerek gözünüz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı depolama fırsatı için bizi arayabilirsiniz. Depolarımıza yerleştirilecek olan eşyalarınızı öncelikle mdf paletler üzerine koymakta ardından tekrar izole edebilmek amacıyla üzerini kaplama tercihinde bulunmaktayız.

Ankara evden eve nakliyat firma tercihi ile depolayacağınız eşyaların başkalarının eşyaları ile karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Eşyanızı bizim firma tercihi ile depolamayı düşündüğünüz an sizlerin iletişim bilgilerinizi almakta ve eşyalarınızı yerleştirirken eşya giriş tarihi ve iletişim bilgi girişlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınıza ortalama biçilen fiyat ile sigorta işlemi de gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızı güven içinde bize teslim edip gidebilirsiniz. Ne kadar süre eşya depolamayı düşünüyorsanız firmamız size o süre boyunu kapsayacak sigorta işlem uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Ankara nakliyat firması olarak zaman zaman farklı sebeplerden dolayı ev eşyası depolama ihtiyacınıza da cevap verebilmekteyiz. Mesela işinizin yurt dışındaki eğitim sürecine dahil olmanız ya da herhangi bir sebepten dolayı tüm eşyalarınızı depolama ihtiyacı ile karşı karşıya kalmanız durumunda eşyalarım ne olacak kaygısına kapılmanıza gereke kalmayacak. Şahinler evden eve nakliyat firması olarak ne kadar sürede ne kadar eşyanız varsa talepleriniz doğrultusunda depolama ihtiyacınızı giderme tercihinde bulunabilmekteyiz. Ev eşyanızı depolamadan önce eşyanızın miktarına, büyüklüğüne ve hassasiyetine göre depolamada sağlamlık ve korunma sağlayacak ambalaj malzemesi seçimi yapılacaktır. Evinize gelerek firmamızın tecrübeli elemanları tarafından paketlenip ambalajlanan eşyalarınız en güvenilir taşıma yöntemleri ile aracımıza nakledilmektedir. Ardından söz verdiğimiz gibi eşyalarınız uzun süre depolarımızda saklanıp depolanacaktır. Bizi nakliyede eşya depolama hususundaki ihtiyacınızı belirtmek için günü her saati arayabilirsiniz. 7/ 24 size vereceğimiz kaliteli hizmet olanaklarından faydalanmak için kapımızı çalabilir; en tecrübeli elemanlarımızın birikimleri ile dolu hizmet garantisinden sonuna kadar faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetinizi birincil ilke olarak benimseyerek tüm hizmetleri en pratik şekilde tamamlamayı amaç edinmekteyiz


Leave a Reply